EN
Modern bir bahçe oyun alanı nerede bulunur
17Haziran 2022 / Görünüm: 120

Modern oyun alanı sadece her yaştan çocukların değil, gençlerin de açık havada sınırsız ve güvenli bir şekilde eğlenmesine olanak tanır.

Salıncaklarda ve oyun alanına yerleştirilen tüm cihazlarda eğlence, özellikle iş arkadaşlarıyla birlikte yapıldığında, boş zaman geçirmek için harika bir yoldur ve aynı zamanda gencin psiko-fiziksel gelişimini destekler.


2


Sadece okullarda ve anaokullarında değil, parklarda ve ev bahçelerinde de buluşabildiğimiz çocuk oyun alanları, uzun zamandır bilindiği için açık havada akranlarıyla oynamanın çocuğun daha iyi sosyal ve motor gelişimini sağladığı, geliştirdiği, geliştirdiği yaratıcılık ve el becerisini şekillendirir.


3


Ancak üretici oyun alanlarını tasarlarken, sadece çekici ve renkli ekipmanlara değil, aynı zamanda donanımın güvenilirliğine de dikkat etmelidir. Bu nedenle, ister şehir parkı, ister ev bahçesi sertifikalı oyun alanları olsun, çocukların oyun oynayacağı alanı seçmek çok önemlidir. 

bahçe oyun alanı Feiyou şirketleri, bu oyun alanını oluşturan ilginç ve işlevsel ekipmanlar sayesinde açık havada güvenle oynamanıza olanak tanır.

Lütfen ayrıl
mesaj

Tel / WhatsApp / WeChat:

tel:+86-13566236059

İletişim

Tony Zhang

wechat

Ürünler

Proje

Haberler

Sıcak kategoriler

-

-

Zhejiang Feiyou Kangti Tesisleri Co, Ltd
BT Desteği Destek
Bizi takip edin
Telif hakkı© 2022 injnet tarafından Zhejiang Feiyou Kangti Tesisleri Co.,Ltd - Blog | Gizlilik Politikası | Şartlar ve Koşullar
Ana Sayfa
Ürünler
E-Posta
Bize Ulaşın
Tarama kodu
Iyi