EN
Çocuklarınız oyun alanındayken dikkat etmeniz gerekenler
17Haziran 2022 / Görünüm: 179

1


2


Çocukları parka götürmek, ebeveynlerin veya velilerin çevredeki alanları gözlemlemesini gerektirir. Bu, ticari istikrarı da içerecektir. oyun alanı, zemin kaplamasının bakımı ve modası geçmiş herhangi bir şeyin görünüp görünmediği. Ebeveynler, park yöneticilerinin park kalitesini düzeltmelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olacak sorunları bulmalarına yardımcı olan güvenilir bir kaynaktır. oyun ekipmanı ve diğer arka bahçe oyun seti. İşte çocuklarınız bahçede oynarken dikkat etmeniz gerekenler.


1. Bastığınız Yere Dikkat Edin

Çocuklarınız parkta oynarken düşmemek veya takılmamak için nereye bastıklarına dikkat ederler. Kaydırakları oynamadan hemen önce, çocuklarınıza dikkat etmeleri için gösterebileceğiniz görünür engeller veya ayırıcılar için çevredeki alanı kontrol edin.


2. Çevrenizin Farkında Olun

Çocuklarınıza ve çevrelerine dikkat edin. Yine, bu belirli bir şey gibi görünüyor, ancak çocuklarınız oynarken oyuncak ekipmanın yanında otururken rahatlamaya, okumaya veya telefonunuzda gezinmeye kapılmak çok kolay. 


3. İşaretleri ve güvenlik kurallarını izleyin

Çocuklarınıza işaretleri öğretin ve yönergeleri izlemelerine yardımcı olun. Bir ebeveyn olarak tüm güvenlik kurallarının farkında olmalı ve çocuklarınızın herhangi bir tehlikeye düşmemesini sağlamalısınız. Ayrıca, çocuklarınız için kendi güvenlik kurallarınızı oluşturun ve onları bu kurallardan haberdar edin.

Lütfen ayrıl
mesaj

Tel / WhatsApp / WeChat:

tel:+86-13566236059

İletişim

Tony Zhang

wechat

Ürünler

Proje

Haberler

Sıcak kategoriler

-

-

Zhejiang Feiyou Kangti Tesisleri Co, Ltd
BT Desteği Destek
Bizi takip edin
Telif hakkı© 2022 injnet tarafından Zhejiang Feiyou Kangti Tesisleri Co.,Ltd - Blog | Gizlilik Politikası | Şartlar ve Koşullar
Ana Sayfa
Ürünler
E-Posta
Bize Ulaşın
Tarama kodu
Iyi