EN
hakkımızda resim

Hakkımızda

Mutlu çocukluk 

Birlikte

1993 yılında kurulan Feiyou, bir okul öncesi eğitim ekipmanları grubu kuruluşudur. Çin'de Wenzhou, Hangzhou ve Suzhou'da 800'den fazla üretim üssüne sahiptir. 

çalışanları ve yaklaşık 130,000 metrekarelik modern bir standart atölye.


Ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşu olarak Feiyou, Zhejiang Okul Öncesi Eğitim Ekipmanları Kurumsal Araştırma Enstitüsü'nün sahibidir ve 200'den fazla teknik patent kazanmıştır. oyun alanı ürünler 60'tan fazla ülke ve bölgeye iyi satılmaktadır. Dünya çapında 50,000'den fazla anaokulu ve topluluk için planlama, tasarım ve okul öncesi eğitim ekipmanı sağlamıştır.

İşbirliği Süreci
Sorgulama – Uygun oyun alanını seçin – yerleşim planınıza göre tasarım yapın – Ayrıntıları onaylayın – sözleşmeyi imzalayın – teslimat
Teslimattan önce, hata olmadığından emin olmak için her bileşeni kesinlikle inceleyin, Oyun alanı montajında ​​size yardımcı olacak harika deneyime sahip mükemmel bir servis ekibimiz var. Sizinle uzun vadeli işbirliği kurmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Planlama

Projenin ilk aşamasından itibaren, eğlence projelerinin kurulması için kapsamlı bir proje değerlendirmesi yapın.

01
Dizayn

Müşteri ihtiyaçları ve şantiye şartlarına göre projelendirme ve tasarım yapmak. IP görüntüsü yaratıcı tasarımı dahil

02
Üretmek

Teknoloji Planın gereksinimlerine göre çizimleri derinleştirin ve ürün ekipmanının üretimini ve kombinasyonunu gerçekleştirin

03
Montaj

Zamanında komple ekipman nakliyesi ve montajı

04
Hizmet

Kapsamlı satış sonrası onarım ve bakım çalışmaları sağlayın

05
Destek

Günlük operasyonlar, etkinlik planlaması vb. hakkında tavsiyelerde bulunun.

06
30 yıllık gelişimden sonra, Feiyou okul öncesi eğitim ekipmanları endüstrisinde lider ölçek, gelişmiş ekipman, mükemmel kalite ve en çok satan ürünler ile mükemmel bir ulusal marka elde etti.

Bir asırlık eğitim erken çocuklukla başlar.

Feiyou, Çin'in okul öncesi eğitim ekipmanı endüstrisinin yeniden canlandırılmasını kendi sorumluluğu olarak alıyor ve genç görünümleriyle bir eğitim gücünün büyük ulusal gençleşmesini gerçekleştirmeye çalışıyor.
Üretim Üsleri
Yeterlilik Belgesi
Lütfen ayrıl
mesaj

Tel / WhatsApp / WeChat:

tel:+86-13566236059

İletişim

Tony Zhang

wechat

Ürünler

Proje

Haberler

Sıcak kategoriler

-

-

Zhejiang Feiyou Kangti Tesisleri Co, Ltd
BT Desteği Destek
Bizi takip edin
Telif hakkı© 2022 injnet tarafından Zhejiang Feiyou Kangti Tesisleri Co.,Ltd - Blog | Gizlilik Politikası | Şartlar ve Koşullar
Ana Sayfa
Ürünler
E-Posta
Bize Ulaşın
Tarama kodu
Iyi